Firma Carport Sp. z o.o. informuje, że używa na stronach aukcyjnych technologii "cookies" (tzw. "ciasteczka") do identyfikacji zalogowanych użytkowników w celu poprawnej prezentacji informacji. Użytkownik, który nie chce otrzymywać plików cookie, może zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Informujemy, że wyłączenie w przeglądarce obsługi plików cookie może utrudnić bądź uniemożliwić poprawne korzystanie ze stron serwisu.

  • English
  • Polski
  • Russian

Kontakt

CARPORT Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 7 
Baranowo k/Poznania
62-081 Przeźmierowo


NIP: 777-297-67-91

BIURO OBSŁUGI KLIENTA czynne jest:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK   9.00 - 17.00

OGLĘDZINY I ODBIORY POJAZDÓW w Baranowie odbywają się:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK   9.00 - 17.00

 

KONTAKT DLA KUPUJĄCYCH NA AUKCJI:

 

infolinia: +48 61 8 901 901

61 8 901 920 (921) - parking CAR-PORT w Baranowie
61 8 901 927 (930) (904) (928) - informacja ws. trwających aukcji

 

e-mail Biuro Obsługi Klienta: bok@car-port.pl

e-mail ws. reklamacji: reklamacje@car-port.pl

e-mail ws. programu lojalnościowego: programlojalnosciowy@car-port.pl

REJESTRACJA NOWYCH NABYWCÓW:

Magdalena Lorens - klienci nowi, nie posiadający konta

tel. 504 082 458 mail: magdalena.lorens@car-port.pl lub rejestracja@car-port.pl

 

KONTAKT DLA ZGŁASZAJĄCYCH POJAZDY NA AUKCJE:

 

Zgłoszenia na sprzedaż od osób prywatnych:

Agnieszka Ostrowska Tel. kom.: 518-175-341 agnieszka.ostrowska@car-port.pl

 

Zgłoszenia od firm na sprzedaż aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i urządzeń:  

 

Kierownik Działu Dostawców Flotowych:

Emilia Baciak- Kulczyńska tel.  500 149 114 mail: emilia.baciak@car-port.pl

 

Specjalista ds. Obsługi Klienta Flotowego:

Karolina Siwińska tel: 515 205 890 mail: karolina.siwinska@car-port.pl

Agnieszka Ostrowska tel: 518 175-341 mail: agnieszka.ostrowska@car-port.pl

Sandra Subartowicz tel: 504 072 645 mail: sandra.subartowicz@car-port.pl

 

Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie pojazdów po szkodach całkowitych:


Dyrektor Operacyjny Marcin Korzeniewski tel: 508 340 460 mail: marcin.korzeniewski@car-port.pl

Dyrektor Zarządzający Agata Chowaniec tel: 504 268 928 mail: agata.chowaniec@car-port.pl

 

ROZLICZENIA:

Beata Bulikowska 

tel. 798 063 295 mail: beata.bulikowska@car-port.pl

 

 

Powered by CARPORT